Hyvää joulua ja onnellista uutta vuotta!

Hyvää joulua ja onnellista uutta vuotta! Hyvää joulua ja onnellista uutta vuotta kaikille toivottaa koko Kespet Oy:n väki! Yrityksemme työntekijöitä osallistuu Mannerheimin Lastensuojeluliiton Jyväskylän Yhdistyksen järjestämään perheiden jouluruoka-apuun. Ohessa työntekijästä hyväntekijäksi juuri muuntautuneita valmiina lähtöön! Kespet Oy – 21.12.2018

Hyvää joulua ja onnellista uutta vuotta!

Hyvää joulua ja onnellista uutta vuotta kaikille toivottaa koko Kespet Oy:n väki! Yrityksemme työntekijöitä osallistuu Mannerheimin Lastensuojeluliiton Jyväskylän Yhdistyksen järjestämään perheiden jouluruoka-apuun. Ohessa työntekijästä hyväntekijäksi juuri muuntautuneita valmiina lähtöön!

Kespet Oy – 21.12.2018

  Edellinen artikkeli

  Uutta varastossamme! F-100 ACCU kannettava hitsauslaite

  Eristeiden kiinnitys peltiin helposti paikan päällä Uutta valikoimassamme: Climatech F-100 ACCU. Kondensaattoripohjainen hitsauslaite joka mahdollistaa eristysmateriaalin kiinnityksen eristeen läpi peltiin, kuten ilmastointikanavaan. Laite toimii akulla, ja on helppo kuljettaa paikan päälle asennuskohteeseen! Kysy lisää myynnistämme. Tuote-esite katsottavissa oheisesta linkistä: https://bit.ly/2R4owDw Kespet Oy – 3.1.2019

  Seuraava artikkeli

  announcement_billing

  Inventaario 21.12.2018

  Inventaario 21.12.2018 Jälleen on koittanut se aika vuodesta, jolloin teemme inventaariota. Tämän vuoksi kaikki toimipisteemme ovat suljettuina perjantaina 21.12.2018. Pahoittelemme inventaariostamme mahdollisesti koituvaa haittaa. Kespet Oy – 10.12.2018